360 ° Serinlik ve Taze Hava

Özgün ve kusursuz hava akış panjuru tasarımında yer alan DC fan motoru, serin havanın 360°'lik bir açıyla yayılıp alçalmasına olanak sağlar ve böylelikle soğutulan alanın her tarafında eşit derecede serinlik hissedilir. Dış ortamdaki hava bir bağlantı borusu aracılığı ile oda içine alınabilir, bu özellik odanın havasının sürekli temiz ve sağlıklı kalmasını sağlar.

Panjur Konum Hafızası

Panjur siz klimayı tekrar çalıştırdığınızda en son kaldığı konuma geri döner ve üniteyi her açtığınızda tercih ettiğiniz soğutma ayarlarının keyfine varmanıza olanak sağlar.

Esnek Kurulum ve Dahili Drenaj Pompası

Tahliye pompası, yoğuşma suyunu çoğu koşulda tahliye borularının monte edilmesi için uygun bir yükseklik olan 750 mm'ye dek basabilir. Izgara tipi tavanlar için uygundur, yüksek derecede montaj esnekliği tanır ve aydınlatma ve havalandırma deliklerinin arkasına monte edilebilir.

Kompakt ve Şık Tasarım

Yangına dayanıklı metal plakaya sahip olan ünite, yangını anında durdurur, Kompakt ve doğrusal şık tasarımı ise ızgara tip tavanlar için mükemmeldir. Küçük ve kompakt cihaz gövdesi daha küçük bir montaj alanı gerektirir.

Rahat Kontrol Seçenekleri ve Senkronizasyon Kontrollü İkiz Sistem

Haftalık Zamanlayıcı Kontrolü KJR-120C haftalık zamanlayıcı özelliği olan kablolu kumanda sayesinde ünite gün içinde birden fazla kez açılıp kapatılabilir. İkiz sistem, büyük bir oda içinde daha fazla hava dağılımı sağlamak için aynı tip ve kapasitede 2 iç ünite ile 1 dış üniteyi birbirine bağlar. Kontrol ünitesi her iki iç üniteye de aynı anda kumanda edebilir.