Carrier Multi Split Klima

Birden fazla oda için konforlu iklimlendirme çözümü sağlamak gerektiğinde, Carrier'in Multi Split Klima ideal çözümü sunar. Bir dış üniteye 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi bağlayarak, aynı anda birden fazla oda için iklimlendirme yapabilirsiniz. Inverter kompresör kısmi yük altında daha yüksek verim sağlar. Tüm odalarda iklimlendirme gerekmeyen durumlarda, dış ünite kısmi yükte çalışarak enerji tüketimini azaltır.

Birden fazla oda için konforlu iklimlendirme çözümü sağlamak gerektiğinde, Carrier Multi Split Klima ideal çözümü sunar.

Bir dış üniteye 2, 3, 4 veya 5 iç üniteyi bağlayabilirsiniz. Kısmi yük altında daha yüksek verim sağlayan inverter kompresör daha yüksek verim sağlar.

Tüm odalarda iklimlendirme gerekmeyen durumlarda, dış ünite kısmi yükte çalışarak enerji tüketimini azaltır.

Multi split klima, tek bir dış ünitenin birden fazla iç üniteyle birlikte çalışabilmesini sağlayarak toplam kapasiteyi azami %50 oranında artırır.

Şık tasarımlı iç üniteler ile her mekana mükemmel uyum, ideal ve sağlıklı iklimlendirme sağlanır.

İyileştirilmiş kontrol programı ile iç üniteler, sıcaklık ayarı ve enerji verimliliği konusunda üstün başarı gösterir.

Inverter kompresör ve DC fan motorları, sensörlerden gelen bilgi ve bu bilgilerin yazılım aracılığıyla işlenip en uygun kapasitenin belirlenmesiyle, yüksek verimli ısı transferine olanak sağlamaktadır.